Ekonomia w praktyce!
Nasza uczennica Rozalia Cieliczka, jako uczestniczka konkursu „Ekonomia w praktyce”, otrzymała zaproszenie na zwiedzanie firmy Biofarm w Poznaniu, która jest sponsorem tego wydarzenia.
Zarówno przygotowanie projektu konkursowego, jak i samo zwiedzanie firmy farmaceutycznej odbyło się pod opieką pani Małgorzaty Dudzińskiej. Była to świetna okazja, aby przyjrzeć się funkcjonowaniu dużego przedsiębiorstwa w rzeczywistości i zobaczyć, jak teoria biznesu łączy się z praktyką!
Gratulujemy udziału w konkursie i tak ciekawego doświadczenia!